Startlista

Det är vi som ska springa

Här finner du startlistorna för alla våra lopp. Anmälningar som är betalade dyker automatiskt upp i startlistan. Anmälningar betalade via faktura kan dröja upp till två veckor innan de blir synliga. Är ditt namn inte med i listan trots att du har anmält dig? Kontakta oss på marathon@hbgm.se

Välkommen till Helsingborg Marathon!

Namn Lag Distans
Elina Arup 3 km på söndag 42 km
Lynn Larsson 3 km på söndag 42 km
Louise Ramlert 3 km på söndag 42 km
Maria Berg Addvanze 42 km
Robert Crick Addvanze 42 km
Cecilia Rohdén Addvanze 42 km
Sini Kallio Addvanze 42 km
Alexander Borg Advokatfirman ACTA 42 km
Sandra Brandin Advokatfirman ACTA 42 km
Anna Kristland Advokatfirman ACTA 42 km
John Nielsen Advokatfirman ACTA 42 km
Madeleine Smith AHUR 42 km
Katarina Carell AHUR 42 km
Andersson Jens AHUR 42 km
Martell Susanne AHUR 42 km
Hugo Svensson Ainastudsarna 21 km
Melvin Losvall Ainastudsarna 21 km
David Skenderovic Ainastudsarna 21 km
Armin Muhic Ainastudsarna 21 km
Oskar 1 Nyberg 1 Akea 1 42 km
Oskar 2 Nyberg 2 Akea 1 42 km
Oskar 3 Nyberg 3 Akea 1 42 km
Oskar 4 Nyberg 4 Akea 1 42 km
Oskar 1 Nyberg 1 Akea 2 42 km
Oskar 2 Nyberg 2 Akea 2 42 km
Oskar 3 Nyberg 3 Akea 2 42 km
Oskar 4 Nyberg 4 Akea 2 42 km
Karolina Pihl Aktiverum Ladies 42 km
Viveka Ellerth Aktiverum Ladies 42 km
Eva Lundborg Aktiverum Ladies 42 km
Josefin Nilsson Aktiverum Ladies 42 km
Daniel Hägg Aluflex FKK 21 km
Fredrik Andersson Aluflex FKK 21 km
Espen Roth Aluflex FKK 21 km
Fredrik Månsson Aluflex FKK 21 km
Johan Eriksson Aluflex FKR 21 km
Erik Thorén Aluflex FKR 21 km
Pål Hallengård Aluflex FKR 21 km
Maria Hemert Aluflex FKR 21 km
Andreas Karlsson Aluflex FKZ 21 km
Gustav Blom Aluflex FKZ 21 km
Martin Andersson Aluflex FKZ 21 km
Arvid Blom Aluflex FKZ 21 km
Martin Haagen Apiva 42 km
Silvia Trevellin Apiva 42 km
Vidar Haagen Apiva 42 km
Jeanette Rojecki Aspia Payroll 42 km
Kenth Sebrén Aspia Payroll 42 km
Mikaela Walter Aspia Payroll 42 km
Anna Petersén Aspia Payroll 42 km
Anna Schröder Aspia Together 42 km
Jennie Jonasson Aspia Together 42 km
Annika Schimmele Aspia Together 42 km
Bujar Drushtini Aspia Together 42 km
Maria Rosberg Att vi inte bara ger upp!……. 42 km
Magdalena Eiemarker Wehlin Att vi inte bara ger upp!……. 42 km
Ida Brandt Att vi inte bara ger upp!……. 42 km
Helen von Post Att vi inte bara ger upp!……. 42 km
Lotta Pålsson Ausås Runners 42 km
Maria Hallefält Ausås Runners 42 km
Ulrika Rosqvist Lindahl Ausås Runners 42 km
Helena Larsson Ausås Runners 42 km
Joakim Palm Axfood 42 km
Christian Berglund Axfood 42 km
Daniel Månsson Axfood 42 km
Viktor Grankvist Axfood 42 km
Frida Westerberg BergWest United 42 km
Fredrik Westerberg BergWest United 42 km
Emelie Berglund BergWest United 42 km
Niklas Berglund BergWest United 42 km
Henrik Nilsson Björnekulla Runners 42 km
Åse Leijon Björnekulla Runners 42 km
Frida Larsson Björnekulla Runners 42 km
Johan Delgård Björnekulla Runners 42 km
Ida Prisell Björnligan 42 km
Catharina Martinsson Björnligan 42 km
Anlo Eckerström Björnligan 42 km
Emil Jensen Björnligan 42 km
Elin Renemark Björnpatrullen 42 km
Mats Petersson Björnpatrullen 42 km
Emelie Rosling Björnpatrullen 42 km
Angelica Andersson Björnpatrullen 42 km
Melvin Melkersson BRANDSOLDATERNA???? 42 km
Martin Gustafsson BRANDSOLDATERNA???? 42 km
Filip Salehzadeh BRANDSOLDATERNA???? 42 km
Erik Nordgren BRANDSOLDATERNA???? 42 km
Jesper Olsson Bravida EL 42 km
Kevin Jangsell Bravida EL 42 km
Johan Nilsson Bravida EL 42 km
Martin Brunbäck Bravida EL 42 km
Joanna Ahlström Brinova HK 21 km
Viktoria Andersson Brinova HK 21 km
Linda Semborg Brinova HK 21 km
Matilda Buday Brinova HK 21 km
Felicia Holme BrottÅM 21 km
Frida Wideteg BrottÅM 21 km
Cecilia Bengtsson BrottÅM 21 km
Sofia Seijsing BrottÅM 21 km
Cecilia Ripa bubbelicious ftw 42 km
Mia Nordström bubbelicious ftw 42 km
Frida Söderlund bubbelicious ftw 42 km
Tina Isabelle Holm bubbelicious ftw 42 km
Stefan Kovacevic Bumbi björnarna 42 km
Sally Persson Bumbi björnarna 42 km
Alma Palmö Bumbi björnarna 42 km
Vidar Greén Bumbi björnarna 42 km
Filip Lann Bårslövs skola - Fartfantomerna 42 km
Kalle Lolk Bårslövs skola - Fartfantomerna 42 km
Liri Imeri Bårslövs skola - Fartfantomerna 42 km
Anton Svensson Bårslövs skola - Fartfantomerna 42 km
Rikard Ask Bårslövs skola - Raketdemonerna 42 km
Marielle Redinge Bårslövs skola - Raketdemonerna 42 km
Durim Murseli Bårslövs skola - Raketdemonerna 42 km
Sophie Bengtsson Bårslövs skola - Raketdemonerna 42 km
Elias Möller Båsbusters 42 km
Joel Andersson Båsbusters 42 km
Elias Mårtensson Båsbusters 42 km
Daniel Möller Båsbusters 42 km
Jovana Jovanovic Cheap Energy 21 km
Emelie Wendel Cheap Energy 21 km
Nathalie Wallgren Cheap Energy 21 km
Anna Aronsson Cheap Energy 21 km
Olivia Kempi CM Byggkonsult 21 km
Matilda Krohn CM Byggkonsult 21 km
Klara Åberg CM Byggkonsult 21 km
Sam Alabdllawi CM Byggkonsult 21 km
Isak Gillgren DEROME 1 21 km
Mikael Modéer DEROME 1 21 km
Anton Hörgell DEROME 1 21 km
Niclas Spelmans DEROME 1 21 km
Kristian Andersson DEROME 2 21 km
Mattias Collén DEROME 2 21 km
Emil Jonasson DEROME 2 21 km
Johan Axelsson DEROME 2 21 km
Mårten Nilsson DEROME 3 42 km
Torbjörn Jenneheden DEROME 3 42 km
Johan Brinktell DEROME 3 42 km
Markus Johansson DEROME 3 42 km
Maria Engström Dole Finance 21 km
Jonas Håkansson Dole Finance 21 km
Monique Bredhe Dole Finance 21 km
Mikaela Weberg Dole Finance 21 km
Helen Olsson Dole Gott & Blandat 42 km
Henrik Johansen Dole Gott & Blandat 42 km
Antonia Backman Dole Gott & Blandat 42 km
Karolina Zurka Dole Gott & Blandat 42 km
David Conradi EKONOMI - LAGET 42 km
Elisabeth Eriksson EKONOMI - LAGET 42 km
Per Benemark EKONOMI - LAGET 42 km
Anna Rothman EKONOMI - LAGET 42 km
Sara Hero Evelina Persson 42 km
Evelina Persson Evelina Persson 42 km
Caroline Eggers Evelina Persson 42 km
Karolina Magnusson Evelina Persson 42 km
Isabella Sköld EY's Löpande granskning 42 km
Lars Starck EY's Löpande granskning 42 km
Amanda Bellander EY's Löpande granskning 42 km
Johan Providakis EY's Löpande granskning 42 km
Weronika Jankowiak EY’s StafettStjärnor 21 km
Frida Nilsson EY’s StafettStjärnor 21 km
Jeanette Mårtensson EY’s StafettStjärnor 21 km
Anette Wilhelmsen - Jarlvi EY’s StafettStjärnor 21 km
Malin Strand Fagerhults Garden 42 km
Dennis Dahl Fagerhults Garden 42 km
Sandra Dahl Fagerhults Garden 42 km
Kai Christensen Fagerhults Garden 42 km
Simon Kildemoes Taisbak Fam Kildemoes Taisbak 42 km
Tine Kildemoes Taisbak Fam Kildemoes Taisbak 42 km
Mikael Sjöholm Four Runners 42 km
Anders Ivarsson Four Runners 42 km
Björn Persson Four Runners 42 km
Åsa Sörensen Four Runners 42 km
Amanda Pettersson Giffelgang 42 km
Viktoria Eklund Giffelgang 42 km
David Lönn Giffelgang 42 km
Alexander Jensen Giffelgang 42 km
Anna Hildingsson Grevieinnorna 42 km
Emelie Hildingsson Grevieinnorna 42 km
Sandra Telleborn Grevieinnorna 42 km
Linda Bertilsson Ivarsson Grevieinnorna 42 km
Antal Gal Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 1 42 km
Mikael Svensson Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 1 42 km
Jesper Sandberg Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 2 42 km
Rickard Träff Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 2 42 km
Marcus Lindh Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 2 42 km
Henrik Leandersson Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 2 42 km
Anders Bendz Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 3 42 km
Mattias Löfgren Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 3 42 km
Christoffer Drangel Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 3 42 km
Richard Scholz Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 3 42 km
Leif Ekstrand Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 4 42 km
Richard Norlin Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 4 42 km
Elin Ahlberg Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 4 42 km
Emma Granberg Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 4 42 km
Erik Gullstrand Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 5 42 km
Emilia Nordström Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 5 42 km
Jonatan Teklehaimanot Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 5 42 km
Anton Wallin Grönsakshallen Sorunda AB / Syd 5 42 km
Lovisa Snekkersten GÄNGET 42 km
Carina Johansson GÄNGET 42 km
Namn är GÄNGET 42 km
Jessica Skantze GÄNGET 42 km
Louise Erlandsson Helltown tomato faces 42 km
Amanda Ström Helltown tomato faces 42 km
Amanda Widén Helltown tomato faces 42 km
Ida Ljungdahl Helltown tomato faces 42 km
Bengt Nilsson Helsingborgshem grymma löpare 42 km
Jenny Andersson Helsingborgshem grymma löpare 42 km
Kerstin Holmqvist Helsingborgshem grymma löpare 42 km
Marie Johnn Helsingborgshem grymma löpare 42 km
Lotta Mellby Helsingborgshem lika grymma löpare 21 km
Lina Karlsson Helsingborgshem lika grymma löpare 21 km
Elin Wikström Helsingborgshem lika grymma löpare 21 km
Sophia Nilsson Helsingborgshem lika grymma löpare 21 km
Hans-Kristian Kragesteen Hilleröd öst 21 km
Carola Rosenström Hilleröd öst 21 km
Alice Friis Hansen Hilleröd öst 21 km
Sandra Eriksson Holy Greens 42 km
Louise Hertzman Holy Greens 42 km
Isabella Brandt Holy Greens 42 km
Sofia Köhl Holy Greens 42 km
Nikita Nielsen Hugo bossarna 21 km
Philip Lindholm Hugo bossarna 21 km
Hugo Hjelmager Hugo bossarna 21 km
Olle Mauléon Wolter Hugo bossarna 21 km
Lukas Lindholm Nylander Hugos gäng 42 km
Ebba Folkesson Hugos gäng 42 km
Olga Folkesson Hugos gäng 42 km
Sofia Rosendal Hugos gäng 42 km
Filippa Eckerwall Hunk tjejer 21 km
Tindra Jonasson Hunk tjejer 21 km
Emilia Eriksson Hunk tjejer 21 km
Julia Edlund Hunk tjejer 21 km
Bianca Malmgren Höganäs Ladies 42 km
Elinor Franchetti Höganäs Ladies 42 km
Charlotte Härdeman Höganäs Ladies 42 km
Johanna Joannou Höganäs Ladies 42 km
Anna Kinch Treschow IFK Götaglädje 42 km
Per Gränse IFK Götaglädje 42 km
Monica Andersson IFK Götaglädje 42 km
Sara Johnson IFK Götaglädje 42 km
Robert Waltercrantz IKEA IAM 42 km
Emily Millnert IKEA IAM 42 km
Lars Almén inte 2023 42 km
Lars Helmer inte 2023 42 km
Anders Helmer inte 2023 42 km
David Sjölander inte 2023 42 km
Mahdi Mehrshad Isover 1 21 km
Lars Kristiansson Isover 1 21 km
Dragana Balatinac Isover 1 21 km
Helena Strandberg Isover 1 21 km
Emil Mattisson Isover 2 42 km
Steven Taback Isover 2 42 km
Marcus Troedsson Isover 2 42 km
Ariane Brisset Isover 2 42 km
Kim Jansson Isover 3 42 km
Tobias Pettersson Isover 3 42 km
Nikolina Höglind Isover 3 42 km
Katja Kimblad Isover 3 42 km
Marcus Andersson JEMM 42 km
Emil Jansson JEMM 42 km
Mathias Unkuri JEMM 42 km
Jakob Lang JEMM 42 km
Emmy Kannenberg JETS 21 km
Therese Dahlkvist JETS 21 km
Sandra Damgren JETS 21 km
Janna Klein JETS 21 km
Louise Johanhage Johanhage x 3 + Melwyn 21 km
Fredrik Larson Johanhage Johanhage x 3 + Melwyn 21 km
Björn Johanhage Johanhage x 3 + Melwyn 21 km
Melwyn Bergius Johanhage x 3 + Melwyn 21 km
Ciarian Brophy John Sisk & Son 1 21 km
Julie Rayner John Sisk & Son 1 21 km
Paul Fetherson John Sisk & Son 1 21 km
Caroline Holden John Sisk & Son 2 21 km
Darren Mcloughlin John Sisk & Son 2 21 km
Wayne O'Malley John Sisk & Son 2 21 km
Johan Friberg Kani o company 42 km
Freddy Pålsson Kani o company 42 km
Kani Magdid Kani o company 42 km
Kaleb Raats Kani o company 42 km
Vera Elmlund Kullatjejerna 21 km
Veronica Gräns Kullatjejerna 21 km
Sofia Karlsson Kullatjejerna 21 km
Elisabeth Thomasson Kullatjejerna 21 km
Karolin Stråhle Kärleken athletes 42 km
Ervin Mezei Kärleken athletes 42 km
Nathalie Fagercrantz Kärleken athletes 42 km
Andreas Lundh Kärleken athletes 42 km
Agnes Lindgren LAJS 42 km
Sofie Falkenbäck LAJS 42 km
Johanna Hansson LAJS 42 km
Linda Molin LAJS 42 km
Beatrice Hultebring LAMB 42 km
Leandra Gashi LAMB 42 km
Alva Fischbeck LAMB 42 km
Moa Constein LAMB 42 km
Markus Lanin Lanson 42 km
Armin Pendek Lanson 42 km
Marie Andersson Lanson 42 km
Kent Landin Lanson 42 km
Patrik Andersson Last but Curious 42 km
Helena Andersson Last but Curious 42 km
Mikael Byström Last but Curious 42 km
Catharina Byström Last but Curious 42 km
Karin Vikterlöf LEK 21 km
Emma Hoffrén LEK 21 km
Lisa Tannerfalk LEK 21 km
Michelle 1 Green 1 Lindahl 1 42 km
Michelle 2 Green 2 Lindahl 1 42 km
Michelle 3 Green 3 Lindahl 1 42 km
Michelle 4 Green 4 Lindahl 1 42 km
Michelle 1 Green 1 Lindahl 2 42 km
Michelle 2 Green 2 Lindahl 2 42 km
Michelle 3 Green 3 Lindahl 2 42 km
Michelle 4 Green 4 Lindahl 2 42 km
Michelle 1 Green 1 Lindahl 3 42 km
Michelle 2 Green 2 Lindahl 3 42 km
Michelle 3 Green 3 Lindahl 3 42 km
Michelle 4 Green 4 Lindahl 3 42 km
Christian Thunberg Lunds B-Lag 42 km
Linda Ljung Lunds B-Lag 42 km
Frans Manelius Lunds B-Lag 42 km
Linda Berntsen Lunds B-Lag 42 km
Svante Smits Hansen Långspringargrabbarna 21 km
Anton Håkansson Långspringargrabbarna 21 km
Jonathan Kannenberg Långspringargrabbarna 21 km
Elliot Sagna Långspringargrabbarna 21 km
Therese Axelsson Löparglädje LA 42 km
Joakim Axelsson Löparglädje LA 42 km
Nina Persson Kerr Löparglädje LA 42 km
Camilla Ling Jinnestål Löparglädje LA 42 km
Hanna Oest Löptikarna från Helsingborgs Veterinärklinik 42 km
Therese Antin Lördagsgodis 42 km
Kimmy Ränzlöw Lördagsgodis 42 km
Lotti Fröhberg Lördagsgodis 42 km
Martin Fröhberg Lördagsgodis 42 km
Peter Troedsson Matt-Pidde 21 km
Mattias Kånåhols Matt-Pidde 21 km
Johan Glimme Meccom Ekonomi 21 km
Linda Mattila Meccom Ekonomi 21 km
Petra Svensson Meccom Ekonomi 21 km
Susanne Roth Meccom Ekonomi 21 km
Håkan Kvist Meccom Maskinverkstad 21 km
Dennis Hansen Meccom Maskinverkstad 21 km
Torbjörn Sandberg Meccom Maskinverkstad 21 km
Mikael Walhelm Meccom Maskinverkstad 21 km
Anton Runarsson Meccom Produktion 21 km
Niklas Folkesson Meccom Produktion 21 km
Mats Agrell Meccom Produktion 21 km
No name No name Meccom Produktion 21 km
Lisa-Marie Toftby MIO 42 km
Kajsa Ekman MIO 42 km
Jonas Ahlsson MIO 42 km
David Bjerhagen MIO 42 km
Jonn Ekman MoJo 21 km
Moa Nellbring MoJo 21 km
Henrik Vu MPYA 1 42 km
Omar El-Madhoun MPYA 1 42 km
Liredona Mustafa MPYA 1 42 km
Amanda Skog MPYA 1 42 km
Ellinor Hjalmarsson MPYA 2 42 km
Albin Cronhag MPYA 2 42 km
Patrik Behm-Fransson MPYA 2 42 km
Andy Luu MPYA 2 42 km
Carolina Engdahl MPYA 3 21 km
Monika Winther MPYA 3 21 km
Filip Jankulovski MPYA 3 21 km
Alexandra Volkova MPYA 4 21 km
Cecilia Hassel MPYA 4 21 km
Marcus Nilsson MPYA 4 21 km
Sofia Ahlqvist Rudendal MPYA 4 21 km
David Munkhammar Munkhammar 21 km
Melker Lavin Munkhammar 21 km
Isak Axheimer Munkhammar 21 km
Alma Kjellén Munkhammar 21 km
Jenny Marcusson Musköterna 42 km
Magnus Müller Musköterna 42 km
Caroline Falk Musköterna 42 km
Kristina Sonko Musköterna 42 km
Anton Eriksson Måndagscellskapet 2.0 (det nya bättre) 42 km
Truls Nilsson Måndagscellskapet 2.0 (det nya bättre) 42 km
Tina Larsson Måndagscellskapet 2.0 (det nya bättre) 42 km
Ivan Sutalo Måndagscellskapet 2.0 (det nya bättre) 42 km
Oscar Söderlind NCC Building 1 42 km
Martin Nilsson NCC Building 1 42 km
Adam Christoffersen NCC Building 1 42 km
Emma Theorin Johansson NCC Building 1 42 km
Harald Ericsson NCC Building 2 21 km
Malin Persson NCC Building 2 21 km
Karin Berg NCC Building 2 21 km
Vera Rytter NCC Infrastructure 1 42 km
Mårten Norén NCC Infrastructure 1 42 km
Hardy Nordling NCC Infrastructure 1 42 km
Martin Roos NCC Infrastructure 1 42 km
Anders Rosenberg NCC Infrastructure 2 42 km
Martin Lindström NCC Infrastructure 2 42 km
Pontus Borg NCC Infrastructure 2 42 km
Jens Morau Ekström NCC Infrastructure 2 42 km
Jesper Munkberg NCC Infrastructure Hardworkers 42 km
Jonathan Carlén NCC Infrastructure Hardworkers 42 km
Andreas Holmström NCC Infrastructure Hardworkers 42 km
Johan Persson NCC Infrastructure Hardworkers 42 km
Mattias Elversson NCC Infrastructure Oldboys 42 km
Rickard Hugosson NCC Infrastructure Oldboys 42 km
Magnus Abered NCC Infrastructure Oldboys 42 km
Niclas Haraldsson NCC Infrastructure Oldboys 42 km
Anna Björklund Norrvidinge ett 42 km
Linda Karlsson Norrvidinge ett 42 km
Louise Malmberg Norrvidinge ett 42 km
Henrikka Airaskorpi Norrvidinge ett 42 km
Andreas Argelius North Link 42 km
Olof Nordengren North Link 42 km
Jacob Andersson North Link 42 km
Niklas Silfverström North Link 42 km
Kent Davidsson NSR - Lag 1 21 km
Ebba Wahrburg NSR - Lag 1 21 km
Julia Bergwall NSR - Lag 1 21 km
Linn Möller NSR - Lag 1 21 km
Per Martinsson Optimistic pessimists 42 km
Mats Lindborg Optimistic pessimists 42 km
Alexander Lagerholm Optimistic pessimists 42 km
Thomas Edvinsson Optimistic pessimists 42 km
Oskar 1 Nyberg 1 Oskar Nyberg 3 21 km
Oskar 2 Nyberg 2 Oskar Nyberg 3 21 km
Oskar 3 Nyberg 3 Oskar Nyberg 3 21 km
Oskar 4 Nyberg 4 Oskar Nyberg 3 21 km
Maja Ahlberg Pacing Pacers 42 km
Gunilla Magnusson Pacing Pacers 42 km
Kristofer Stoltz Pacing Pacers 42 km
Charlotte Ahlberg Pacing Pacers 42 km
Amna Enström Pannbensyrrorna 21 km
Ammy Nilsson Pannbensyrrorna 21 km
Marcus Emanuel Peab - De som leder 21 km
Matz Thuresson Peab - De som leder 21 km
Ola Sjernberg Peab - De som leder 21 km
Hannes Josephson Peab - De som leder 21 km
Andreas Persson Peab - Fixarna 21 km
Cecilia Jälminger Peab - Fixarna 21 km
Anna Westerlund Peab - Fixarna 21 km
Anton Olsson Peab - Fixarna 21 km
Ola Magnusson Peab - Flygande ekorrarna 21 km
Anders Klasson Peab - Flygande ekorrarna 21 km
Frida Hedin Peab - Flygande ekorrarna 21 km
Per-Joel Wessman Peab - Flygande ekorrarna 21 km
Oscar Brunner Peab - Hårdare än betong 21 km
Patrik Ewander Peab - Hårdare än betong 21 km
Marcus Johansson Peab - Hårdare än betong 21 km
Johan Andersson Peab - Hårdare än betong 21 km
Mani Mozaffari Peab - Lagledarna 21 km
Anders Bringert Peab - Lagledarna 21 km
Rebecka Dahlén Peab - Lagledarna 21 km
Mats Ahlm Peab - Lagledarna 21 km
Mikael Åstenius Peab - Ledarlaget 21 km
Mats Svensson Peab - Ledarlaget 21 km
Anna Sjöstrand Peab - Ledarlaget 21 km
Olle Olsson Peab - Ledarlaget 21 km
Markus Grapendal Peab - Munkarna 21 km
Daniel Abrahamsson Peab - Munkarna 21 km
Mårten Hylén Peab - Munkarna 21 km
Kevin Andersson Peab - Munkarna 21 km
Noah Fransson Peab - Team Cirkelsåg 21 km
Emmy Dammander Peab - Team Cirkelsåg 21 km
Shariff Faizabadi Peab - Team Cirkelsåg 21 km
Fredrik Kullenberg Peab - Team Cirkelsåg 21 km
Johan Larsson Peab - Team Slagborr 21 km
Jonathan Skoglund Marköö Peab - Team Slagborr 21 km
Rebecka Svedlund Peab - Team Slagborr 21 km
Kristoffer Andersson Peab - Team Slagborr 21 km
Joakim Linneros Pepino Växthus AB 42 km
Erik Sällvik Pepino Växthus AB 42 km
Carl Sällvik Pepino Växthus AB 42 km
Filip Trönell Pepino Växthus AB 42 km
Peter Lindholm Peter60! 21 km
Wilhelm Hemsle Peter60! 21 km
Martha Hemsle Peter60! 21 km
Aron Limås Kollberg Procekutar 42 km
Joel Malmkvist Procekutar 42 km
Thomas Elofsson Procekutar 42 km
Emma Sterving Procekutar 42 km
Elsa Riede ProCivitas Sprinters 21 km
Klara Andersson ProCivitas Sprinters 21 km
Nahita Forsberg ProCivitas Sprinters 21 km
Tindra Lundgren ProCivitas Sprinters 21 km
Lotta Rosberg Pysslingen förskolor Kruset 42 km
Emelie Magnuson Pysslingen förskolor Kruset 42 km
Elin Kristoffersson Pysslingen förskolor Kruset 42 km
Emelie Pegenius Pysslingen förskolor Kruset 42 km
Alexandra Ringbom Welin Pysslingen Runners 42 km
Elin Nilsson Pysslingen Runners 42 km
Ingela Elversson Pysslingen Runners 42 km
Mattias Holmberg Pysslingen Runners 42 km
Thomas Rödin Run Forrest Run! 42 km
Jesper Delgård Run Forrest Run! 42 km
Rickard Johnsson Run Forrest Run! 42 km
Patrik Olsson Run Forrest Run! 42 km
Josefine Eriksson Rusa fram Varbergshus kan 21 km
Malin Oskarsson Rusa fram Varbergshus kan 21 km
Emilia Pettersson Rusa fram Varbergshus kan 21 km
Jessica Mårtensson Rusa fram Varbergshus kan 21 km
Kim Johansson Sarstedt 42 km
Robin Lantz Sarstedt 42 km
Johan Wiberg Sarstedt 42 km
Emelie Renström Sarstedt 42 km
Ebba Olsson Sennan 42 km
Teddy Olsson Sennan 42 km
Ebba Rustas Sjöberg Sennan 42 km
Peter Sjöberg Sennan 42 km
Sanne Christensen Skildpadderne 21 km
Helle Brix Skildpadderne 21 km
Mette Roed Skildpadderne 21 km
Nette Husum Skildpadderne 21 km
Kian Nåvall SlowMotion 42 km
Noel Nåvall SlowMotion 42 km
Jeanette Nåvall SlowMotion 42 km
Charlotte Johansson SlowMotion 42 km
Jonathan Wallin Snabbast i släkten 42 km
Jens Wallin Snabbast i släkten 42 km
Ellinor Wallin Snabbast i släkten 42 km
Thomas Wallin Snabbast i släkten 42 km
Daan Zengerink Sonic Disa 42 km
Sara Nilsson Sonic Disa 42 km
Ida Norberg Sonic Disa 42 km
Alexander Norberg Sonic Disa 42 km
Leslie Spenner Spenner Media 42 km
Mark Magnusson Spenner Media 42 km
Jacqueline Magnusson Spenner Media 42 km
Anette Spenner Spenner Media 42 km
Gustav Gibrand Steglinge 42 km
Daniel Joannou Steglinge 42 km
Rickard Norbeck Steglinge 42 km
Göran Gibrand Steglinge 42 km
Victor Brynningsen Steglinge 1 21 km
Alexander Blom Steglinge 1 21 km
Maria Engström Steglinge 1 21 km
Elias Lagerberg Steglinge 1 21 km
Helene Jacobsson Straffét 21 km
Anna Straube Straffét 21 km
Felicia Fabian Straffét 21 km
Cecilia Andersson Straffét 21 km
Eema Jakus Strand Svenska Mäklarhuset 42 km
Odd Rydin Svenska Mäklarhuset 42 km
Lina Sweid Svenska Mäklarhuset 42 km
Anna Ernér Svenska Mäklarhuset 42 km
Veronika Smisovska Sweco Elkraft Syd 42 km
Carl Herrlin Hasselblatt Sweco Elkraft Syd 42 km
Daniel Fröler Sweco Elkraft Syd 42 km
Daniel Berglund Sweco Elkraft Syd 42 km
Victor Eriksson Sweco Energy Malmö 42 km
Måns Rosberg Sweco Energy Malmö 42 km
Filip Johansson Sweco Energy Malmö 42 km
Hannes Norrman Sweco Energy Malmö 42 km
Anne Erixon Sweet feet 21 km
Nils-Peter Ahlqvist Sweet feet 21 km
Anna Isaksson Sweet feet 21 km
Andreas Pellinen Syrgas 42 km
Stefan Pellinen Syrgas 42 km
Marcus Pellinen Syrgas 42 km
Fredrik Sköld Syrgas 42 km
Lars Fredin Team Dacke 42 km
Daniel Kämpe Team Dacke 42 km
Per Porenius Team Dacke 42 km
Nils Betsholtz Team Dacke 42 km
Tomas Cederholm Team Dacke 2 21 km
Lowe Fällmar Team Dacke 2 21 km
xx xx Team Dacke 2 21 km
xx xx Team Dacke 2 21 km
Johnny Stenberg Team Dallas 42 km
Mikael Blixt Team Dallas 42 km
Kristian Svensson Team Dallas 42 km
Jens Björk Team Dallas 42 km
Linn Albrektsson Team Gränslösa 42 km
Susanne Kristensson Team Gränslösa 42 km
Ann-Sofie Hallonlof Team Gränslösa 42 km
Jennie Kristensson Team Gränslösa 42 km
Ellen Ekvall Team Hilleshög 21 km
Helle Turesson Team Hilleshög 21 km
Linda Ripa Team Hilleshög 21 km
Zandra Andersson Team Hilleshög 21 km
Mikael Hansen Team HOKA 1 21 km
Johan Samuelsson Team HOKA 1 21 km
Fia Farbotko Team HOKA 1 21 km
Glenn Olsson Team HOKA 1 21 km
Karin Torstensson Team HOKA 2 21 km
Louise Börjensson Team HOKA 2 21 km
Oscar Wallman Team HOKA 2 21 km
Anders Ehrenstråle Team HOKA 2 21 km
Björn Bromée Team LJHB 42 km
Linda Bromée Team LJHB 42 km
Josefin Hedman Team LJHB 42 km
Henrik Nilsson Team LJHB 42 km
Klara Färdiga Gå Mezher Team LK 42 km
Löpar-Carro Lindström Team LK 42 km
Kutar-Kim Polgar Team LK 42 km
Backknäckar-Bosse Ohlsson Team LK 42 km
Felix Alnervik Team MilDef 42 km
Martina Karlsson Team MilDef 42 km
Fredrik Jacobsson Team MilDef 42 km
Melissa Söderstjerna Team MilDef 42 km
Simon Nexbo Team Mindset 42 km
Pascal Mazza Ramsby Team Mindset 42 km
Axel Tegård Team Mindset 42 km
Adam Wannö Said Team Mindset 42 km
Thomas Persson Team Persson och Sturesson 42 km
Mats Persson Team Persson och Sturesson 42 km
Lisa Sturesson Team Persson och Sturesson 42 km
Rasmus Sturesson Team Persson och Sturesson 42 km
Anders Jannesson Team SOLA 42 km
Leif Ljungkvist Team SOLA 42 km
Staffan Zaar Team SOLA 42 km
Oskar Beyersdorf Team SOLA 42 km
Wilma Jansson Team Swescan 1 21 km
Rasmus Landin Team Swescan 1 21 km
Aleksandar Jakus Team Swescan 1 21 km
Andreas Kinell Team Swescan 1 21 km
Patrik Björnsson Team Swescan 2 21 km
Madeleine Eriksson Team Swescan 2 21 km
Johan Lindqvist Team Swescan 2 21 km
Percy Bolmér Team Swescan 2 21 km
Lotta Lindskog Tre Generationer 21 km
Britt-Marie Lind Tre Generationer 21 km
My Lindskog Tre Generationer 21 km
Mim Persson Tre Generationer 21 km
Emelie Jönsson Tre skåningar och en öbo 42 km
Lukas Nilsson Tre skåningar och en öbo 42 km
Sara Jönsson Tre skåningar och en öbo 42 km
Jonas Jönsson Tre skåningar och en öbo 42 km
Kennie Svensson Tröskelmyglarna 42 km
Tony Ringdahl Tröskelmyglarna 42 km
Maria Mellbris Tröskelmyglarna 42 km
Roger Ahlgren Tröskelmyglarna 42 km
Claus Smits Hansen Tunby Runners 42 km
Per Helsmo Tunby Runners 42 km
Thomas Stölting Tunby Runners 42 km
Freddy Asp Tunby Runners 42 km
Frida Eriksson Varbergshus – Springer ni så bygger vi 21 km
Emma Bergroth Varbergshus – Springer ni så bygger vi 21 km
Linda Elmén Varbergshus – Springer ni så bygger vi 21 km
Henny Bertilsson Varbergshus – Springer ni så bygger vi 21 km
Anders Pinzke Vilda Palmerna 42 km
Erik Thomé Vilda Palmerna 42 km
Martin Larsson Vilda Palmerna 42 km
Aras Papadelis Vilda Palmerna 42 km
Christine Andersson Vänner som ränner 21 km
Johanna Bojsen Vänner som ränner 21 km
Hanna Rådström Vänner som ränner 21 km
Elin Ringborg Vänner som ränner 21 km
Mikael Fransson Västra Berga Bästa 42 km
Lars Björklund Västra Berga Bästa 42 km
Martin Carling Västra Berga Bästa 42 km
Klas Ideberg Västra Berga Bästa 42 km
Ann-Charlotte Johansson Västra Bergas snabbaste 42 km
Emelie Söder Västra Bergas snabbaste 42 km
Josefine Jönsson Västra Bergas snabbaste 42 km
Anna Niwong Västra Bergas snabbaste 42 km
Ewan Ayo Weland 1 21 km
Aliakbar Rezaei Weland 1 21 km
Gholamreza Mahmoudi Weland 1 21 km
Steven Lu Weland 1 21 km
Patrik Engström Weland 10 21 km
Peter Walletin Weland 10 21 km
Peter Green Weland 10 21 km
Jarek Tatol Weland 10 21 km
Jonny Viitanen Weland 11 21 km
Liselotte Mille Weland 11 21 km
Johanna Andersson Weland 11 21 km
Annica Fernblad Weland 11 21 km
Andreas Svensson Weland 12 42 km
Kenneth Josefsson Weland 12 42 km
Robert Eriksson Weland 12 42 km
Johan Palm Weland 12 42 km
Ola Forsberg Weland 13 21 km
Peter Sköld Weland 13 21 km
Matilda Lundberg Barck Weland 13 21 km
Johanna Edlar Weland 13 21 km
Karin Åknert Weland 14 21 km
Hanna Larsson Weland 14 21 km
Elisbeth Granström Weland 14 21 km
Marie Johansson Weland 14 21 km
Björn Henriksson Weland 15 21 km
Gabriel Larssen Weland 15 21 km
Phuc Nguyen Weland 15 21 km
Thomas Klarén Weland 15 21 km
Mattias Andersson Weland 16 21 km
Sophie Albinsson Weland 16 21 km
Ida Thunberg Weland 16 21 km
Jonas Welandson Weland 16 21 km
Robin Hansson Weland 2 21 km
Helge Petersson Weland 2 21 km
Tommy Lindström Weland 2 21 km
Claes Karlsson Weland 2 21 km
Ola Holmberg Weland 3 42 km
Magnus Larsson Weland 3 42 km
Sebastian Fränberg Weland 3 42 km
Roger Svensson Weland 3 42 km
Katarina Hjalmarsson Weland 4 21 km
Andreas Henningsson Weland 4 21 km
Marcus Linden Weland 4 21 km
Ulrika Jaldevik Weland 4 21 km
Mats Thelin Weland 5 21 km
Viktor AF Trolle Weland 5 21 km
Rasmus Samuelsson Weland 5 21 km
Xhemil Gjana Weland 5 21 km
Anna-Karin Ivarsson Weland 6 21 km
Christina Forsberg Weland 6 21 km
Daria Lewandowska Weland 6 21 km
Erika Macerniene Weland 6 21 km
Shpend Rama Weland 7 21 km
Isaac Lindenlöv Weland 7 21 km
Dragan Markovic Weland 7 21 km
Robert Bobrzak Weland 7 21 km
Tommy Carlsson Weland 8 21 km
Thomas Lühr Weland 8 21 km
Hans Larsson Weland 8 21 km
Rickard Stenwall Weland 8 21 km
Kaisa Ljunggren Weland 9 21 km
Matilda Gunnarsson Weland 9 21 km
Josephine Nilsson Weland 9 21 km
Maria Andersson Weland 9 21 km
Max Dalh Zeppelin Bar 21 km
Harald Andersson Zeppelin Bar 21 km
Björn Sjögren Zeppelin Bar 21 km
Johan Norén holthuis Ängelholmare 42 km
Filip Olsson Ängelholmare 42 km
Nathalie Malm Ängelholmare 42 km
No Gun Ängelholmare 42 km