Startlista

Det är vi som ska springa

Här finner du startlistorna för alla våra lopp. Anmälningar som är betalade dyker automatiskt upp i startlistan. Är ditt namn inte med i listan trots att du har anmält dig? Kontakta oss på marathon@hbgm.se

Välkommen till Helsingborg Marathon!

Namn Nationalitet Klubb/Org.
Aaron Piolat SWE -
ADRIEN MAZIER FRA -
Afshin Azbi DEN Sparta
Ajse Sandquist SWE -
Alexander Bengtsson SWE -
Alexander Petersson SWE Father and son
Alexandra Stoltz SWE -
Amanda Qwarfordt SWE -
Anandan Palani IND Helsingborg Runners Club
Anders Hygren SWE Lonesome Runners
Anders Löthgren SWE -
Anders Nilsson SWE IS Göta
Anders Pålsson SWE -
Anders Wellving SWE -
Anders Lindskog SWE -
Anders Jelander (Pacer) SWE Söderåsens FK
Anders Wahlberg SWE Glasrikets RC Nybro
André Möller (Pacer) SWE Söderåsens FK
Andrea Göök SWE Fk åsen
Andrea Nord SWE Runacademy
Andrea Trujillo ESP Me & the Monster
Andreas Brännström SWE -
Andreas Jordy SWE -
Andreas Hansen SWE -
Andreas Olsson SWE Långaröds hurtbullar
Andreas Cederström (Pacer) SWE Björnstorps IF
Andreas Kjellin SWE Mikkeller Running Club
Andreas Berner (Pacer) SWE IS Göta
Andreaz Altermann SWE Café Arimans kämpar
Angela Rosengren SWE -
Angelica Petersson SWE -
Ann- Charlotte Sjöstrand SWE -
Anna Nystedt SWE Scania Road Runners
Anna Nyman Lind SWE -
Anna Bäckman SWE -
Anna Lindblom SWE -
Anna Karlsson SWE -
Anna Lundgren SWE -
Anna Tengberg SWE -
Anna Jösok SWE Kobackabana Idrotts-&Cykelklubb
Anna Stenberg SWE KICK
Anna-Stina Valevid SWE -
Annelie Wester SWE Lysekils SLF
Anni Gederberg SWE -
Anton Henriksson SWE -
Anton Valtinat SWE -
Bass Johansson SWE Dark Trail Runners
Benni Olsson (Pacer) SWE Stonecity Hillrunners
Birgitte Langballe DEN Klub 100 marathon Danmark
Björn Svensson SWE Runners Club
Björn Lindqvist SWE -
Björn Svensson (Pacer) SWE Runners Club
Björn Strömberg SWE -
Björn G. Wallin SWE För ett Fritt Tibet
Bjørn Kjerulf DEN Distancerunning.dk
Bjørn-Egil Lind NOR Sportsklubben Rye
Calle Frisk SWE I2 IF
Calle Fröjdlund SWE -
Camilla Edvinsson SWE Runners Club
Camilla Edmén SWE -
Carina Fransson SWE Ronneby
Carl Lindström SWE -
Carl Zetterstrom SWE -
Carl johan Larsson SWE -
Caroline Arringer SWE -
Caroline Zerath SWE -
Caroline Elgemark SWE -
Catharina Henriksson SWE Söderåsens fk
Catrine Barkentin SWE Runners Club
Cecilia Erlandsson SWE -
Cecilia Cramby SWE -
Cecilia Englund SWE -
Cecilia Andersson SWE -
Cecilia Mildner SWE -
Charlotte Nikander SWE Gråmanstorp Runners
Charmaine Marana CAN -
Chris Hedgate SWE -
Christian Lyden SWE -
Christian Sjöblom SWE Ingen
Christian Fynbo DEN -
Christian Carlsson SWE -
Christian Dahlmann SWE Uppsala LK
Christoffer Rud Egelund SWE -
Christoffer Klang SWE King Klang AB
Christoffer Malmström (Pacer) SWE Fuckcorona
Christoph Krell GER -
Claes Bernson SWE Solvikingarna
Claus Pfeiffer DEN -
Cong Wang CHN TSM Running
Conny Persson SWE Solvikingarna
Dan Van Wijk SWE -
Dan Skarrie SWE -
Daniel Jonsgården SWE Vi Gör Det Ute
Daniel Måledal SWE -
Daniel Andoff SWE Mariestads FK
Daniel Elinder SWE Papphammarpojkarna
David Lindgren SWE Filborna Arena
David Svensson SWE Reckless Racing
David Roos SWE Race & Shine sports club
David Vegborn SWE -
Denise Stoddart GBR -
Diego Gonzalez SWE -
Dorthe M. Wiuf Nielsen DEN -
Dusica C.Hansen DEN Puls 3060/CHEMBO
Eero Lindberg FIN -
Eero Lindberg FIN -
elin Fredriksson SWE Ryssbergets IK
elin kålbäck SWE -
Elin Sjunnegård SWE -
Ellen Bergvall SWE Heleneholms IF TriTeam
Emanuel Fors SWE -
Emma Sundqvist SWE -
Emma Johansson SWE Team Mastkärr
Emma Regnér SWE -
Emma Åhrman SWE -
Emma-Karin Maurin SWE -
Eric Johansson SWE -
Erik Michaëlsson SWE Majornas IK
Erik Schultz SWE Björnstorps IF
Erik Gillenius SWE Löper på, inte gå!
Erika Ralfsson SWE Team Berzerk
Eva Smedbäck SWE -
Evalena Åkesson SWE -
Fabian Mazdin SWE -
Felicia Bäckström SWE -
Felicia Edströmer SWE -
Filip Westesson SWE -
Filip Båverud SWE -
Folke Lundgren (Pacer) SWE Runacademy
Frans Larsson SWE -
Fredrik Jonsson SWE Team Mastkärr
Fredrik Folkesson SWE -
Fredrik Wahlgren SWE Sjöräddningssällskapet
Fredrik Samuelsson SWE -
Fredrik Behrendtz SWE FSport
Fredrik Steinmann SWE Is Göta
Fredrik Jansson SWE -
Frida Wahlgren SWE -
Frida Bjurström SWE -
Frieda Galianis SWE Mölndal Outdoor IF
Gunilla Roslund SWE -
Gustav Löfholm SWE SCS running
Göran Larsson SWE -
Göran Wallin SWE Helsingborg
Hanna Ahl SWE Slimoslöpargrupp
Hanna Birgerstam SWE Rescued
Hanna Kronberg (Pacer) SWE Söderåsens FK
Hanna Rutgersson SWE Svanesunds gif
Hans Ahlberg SWE -
HANS RENMAN SWE Lofsangruppen
Hans-Christian Køie Poulsen DEN Sparta
Hasse Broomé (Pacer) SWE HLK-92
Helen Olsson SWE Runners club Hbg
Helena Pantzar SWE -
Henrik Hederström SWE -
Henrik Teinvall SWE Is Göta
Henrik Sköld SWE Kobackabana Idrotts- och Cykelklubb (KICK)
Henrik Granquist SWE -
Henty Tjhin INA TM
Hue Nguyen VIE Runners Club Helsingborg
Håkan Eilard SWE -
Håkan Prata SWE -
Ibaa Jasim SWE -
Ida Byhlin SWE -
Ida Abrahamsson SWE Vi gör det ute
Ida Alnervik SWE -
Ignas Mažvila LTU -
Ingvar Lundahl SWE KRIMINALVÅRDEN HBG
Ivar Hedén Judt SWE Malmö Gerillalöpare
Jack Sølvbrandt DEN -
Jacob Johannesson SWE -
Jacob Derefeldt SWE -
Jaime Gutiérrez Vicente (Pacer) ESP -
James Brockie SWE -
Jan Olsson SWE -
Jan Olsson SWE Team Futten
Jan-olof Svensson SWE Falkenbergs RR
Janne Werner SWE Almby IK
Jeff Ericsson SWE Kobackabana idrotts- & cykelklubb
jenny enroth SWE -
Jenny Frank (Pacer) SWE -
Jens Johannesson SWE -
jens Poulsen DEN -
Jens Kullberg (Pacer) SWE StoneCity Hillrunners
Jerry Persson SWE Nostalgimuseum Tomelilla
Jesper Johnsson SWE -
Jesper Bengtsson SWE -
Jesper Randberg SWE -
Jesper Isaksson SWE Heleneholms IF
Jesper Månsson SWE -
jessica Marceau SWE -
Jessica Bagheri SWE -
Jessica Fridlund SWE Sweden Runners
Jessika Olsson SWE -
jinbo li DEN -
Joacim Mattisson SWE Listerlandets nakenlöpare
Joakim Johansson SWE Hittarps IK
Joakim Zetterqvist SWE Malmö Gerillalöpare
Joakim Bond SWE -
Joakim Ohlsson SWE OCR ELITE APPAREL
Joakim Bergman (Pacer) SWE Söderåsens FK
Joanna Swica SWE -
Johan Book SWE Runners Club Helsingborg
Johan Cronwall SWE Shaolin
Johan Mårtensson SWE -
Johan Tigér SWE Team Ultrasweden LK
Johan Nihlås SWE Runners Club
Johana Michaëlsson SWE Majornas IK
Johanna Zetterqvist SWE Malmö Gerillalöpare
Johanna Wassholm SWE IF Linnéa
Johanna Gren (Pacer) SWE Klubb 100 marathon Sverige
Johanna Fridolf SWE -
John Lindwert SWE -
Johnny Svensson SWE Fk Snapphanarna
Jonas Dahlström SWE Runnersclub Helsingborg
Jonas Persson SWE -
Jonas Elmer SWE Action & Trend Extreme
Jonas Ekberg SWE -
Jonas Lundgren SWE Rejlers IF
Jonas Larsson SWE Fåle OCR/Broaryds GOIF
Jonas Möller SWE Team Kungälv
Jonas Turesson SWE Swegon AB
Jonny Månsson SWE Runnersclub
Josefin Hansson SWE -
Josefine Fager SWE -
Julia Widarsson SWE -
Jörgen Johansson SWE -
Jörgen Forsbacka (Pacer) SWE Söderåsens FK
Jörgen Forsberg SWE Runnersclub Helsingborg
kajsa andersson SWE -
Kalle Söderstjerna (Pacer) SWE -
Kalle Eriksson SWE IF Linnéa
Karin Andersson SWE -
Karin Karlén SWE -
karin elinder SWE -
Karolina Gustavsson SWE Sok Knallen
Karolina Ragnarsson SWE -
Karolina Andersson SWE -
Karsten Lyby SWE Vegan Runners IK
Kasper Kristiansen DEN -
Katarina Ekstrand SWE -
Katarina Östberg SWE -
Katarzyna Machaj SWE -
Katja Schönbeck SWE IFK Växjö
Katren Rogers AUS -
Kay Wiss SWE -
Kelly Borsick NOR TOSK- Trondheim & Omegn Sportsklubb
Kenth Fransson SWE IS Göta Helsingborg
Kenth Svensson (Pacer) SWE -
Kim Berggren SWE -
Kim Larsson SWE -
Kim Løfholm DEN -
Kristian Bergstrand SWE -
Kristina Lyrenäs SWE -
Kristoffer Andersson SWE Länsförsäkringar Fastighetsförmedling
Lars Boman SWE -
Lars Kronfält SWE -
Lars Svensson SWE -
Lars Österby SWE -
Lars Ljungquist SWE TSM Running
Lars Molin DEN -
Lars-Uno Kroon SWE Simlångsdalens IF
Lawrence Pinnell GBR Horwich RMI Harriers & AC
Lennart Jönsson SWE Runners Club Helsingborg
lennart olsson SWE simlångsdalens if
Lennart Jönsson SWE Runners Club
Lina Paulsson SWE -
Lina Lindqvist SWE -
Linda Wijk SWE Runners club Hbg
Linda Hjärpe SWE Hovdinge löparklubb
Linnea Andersson SWE -
Lisa Remahl SWE Rytterne IS
Lisa Helgeson SWE Kungälvslöparna
Lisa Spännare SWE -
Lisa Engström SWE Heleneholms if
Lise-lotte Malmström SWE -
Lotta Sjöberg (Pacer) SWE Runners Club
Lotta Clausen SWE Hovdinge löparklubb
Louice Andersson SWE -
Louise Roxlin SWE IS Göta
Louise Meyer SWE Bjäre triathlon
Louise Larsson SWE Runners Club
Love Brovik SWE -
Lovisa Robertsson SWE -
Lovisa Sandström SWE Lofsangruppen
Ludwig Sjödahl SWE Lönashult GOIF
Lynn Hansen SWE -
Magnus Jansen SWE -
Magnus Adenskog SWE -
Magnus Eek SWE Kongahälla AIK
Magnus Ransheim SWE Hemvård Öst, Helsingborg
Magnus Magnoy SWE -
Maja liv Bødtker kristensen DEN -
Malin Otthen SWE -
Malin Stiernstedt SWE Länsförsäkringar Skåne
Malin Steinorth SWE -
Malin Olsson (Pacer) SWE -
Malin Ulinder SWE -
Malin Ivarsson SWE -
Malte Eriksson SWE Runners Club Helsingborg
Marc Zellweger SUI -
Marcin Fijolek SWE -
Marcus Ohlson SWE -
Marcus Bällgren SWE IS Göta
Marcus Petersson SWE Meihem workout
Marcus Langell SWE Emigent
Marcus Jarnefur SWE -
Marcus Jonasson SWE -
Maria Andersson SWE -
Maria Nilsson SWE Kvibille GF
Maria Sköldborn SWE Löparglädje Kävlinge
Maria Lindblom SWE Hallonhyllan TP
Maria Rydholm SWE -
Maria Penttinen SWE -
Maria Wedelsbäck SWE Liviöjärvi IF
Marie Ivarsson SWE -
Marie Johansson SWE -
Marie-Louise Åhman SWE -
Mariella Löndahl SWE -
Mariella Sommer Martinez SWE Sweden Runners
mark patrick GBR -
Markus Johansson SWE -
Markus Smed SWE Fredrikshof IF
Marlene Claesson SWE -
Martin Nihlgård SWE -
Martin Klasson SWE Ulricehamns Triathleter
Martin Svedberg SWE -
Martin Karlsson SWE -
Martin Alm SWE -
Mathias johansson SWE Umara Sportsclub
Matilda Fager SWE -
Mats Svensson SWE Ryssbergets IK
Mats Ylipää SWE Liviöjärvi IF
Matthias Popp SUI -
Mattias Ahlbin SWE -
Mattias Pedersen SWE Pint co
Mattias Lundqvist SWE -
Mattias Carlsson SWE Is Göta
Micaela Persson SWE -
Michael Andersson SWE -
Michael Söderstjerna SWE Bamseklubben
Michael Bengtsson SWE -
Michele Hobson GBR Graaff-Reiner Running Club
Mikael Ohlsson SWE -
Mikael Sjöberg SWE Skruva Teknik AB
Mikael Fischer SWE -
Mikael Löfstedt SWE Pan Kristianstad
Mikael Honauer (Pacer) SWE PACER 2:59
Miriam Monfelt Stade SWE IF Göta Karlstad
Mona Möller SWE -
Monia Lennartsson SWE -
Måns Svensson SWE -
Naser Sorkhabi DEN Sparta
Niclas Malm SWE IS Göta
Niclas Westholm SWE ÖREBRO AIK
Niclas Arringer SWE Sigges springklubb
Niclas Löfling SWE -
Niklas Fredlund SWE Team Ultrasweden LK
Nils Ekeroth SWE Solhagen runners
Nina Lassen Landorph DEN Göta
Nina Henriksson SWE Hallonhyllan TP
Nina Ejlertsson SWE -
Ola Stigmar SWE Lk Uven
Ola Sjunnesson SWE -
Ola Utbult SWE -
Oliver Northfell SWE -
Olle Nordsjö SWE -
Oscar Paulsson SWE -
Oscar Grönborg SWE -
Oskar Josefson SWE -
Oskar Palmer SWE Aneby
Oskar Wellbro SWE FK Snapphanarna
Patrick Bergander SWE Träningsverket Aneby
Patrik Billgren SWE -
Patrik Johansson SWE -
Patrik Ström SWE Runacademy IF
Patrik Jönsson SWE -
Patrik Kvistrum SWE KPMG
Patrik Söderberg SWE Runners Club
Patrik Sällberg SWE Atkins Sverige AB
Patrik Jönsson SWE -
patrik Nilvér SWE LK Gränslöst
Patrik Jönsson SWE -
Patrik Björkman SWE -
Paul Hübenbecker SWE Bredablick Facility services
Paulo Orzechowski BRA SPF Running
Per Olsson SWE IS Göta
Per Ekdahl SWE -
Peter Cronberg DEN -
Peter Sonne DEN Idrætshøjskolen i Sønderborg
Peter Hagberg SWE -
Peter Holm SWE Piddes löparglädje
Petra Ljungdahl SWE Runners Club
Petra Ekberg SWE Lonesome Runners
Petra Widerkrantz SWE -
Phillip Strandmark SWE Runners Club Helsingborg
Pia Magnusson SWE Lonesome Runners
PO Bengtsson SWE -
Pär Hansson SWE Onsala Pirates
Ralph Svensson SWE -
Rebecca Åkerberg SWE -
Rebecca Nilsson SWE -
Rebecca Sandsjö SWE Larvs Fk
Rebecka Hedén Judt SWE Malmö Gerillalöpare
Rebecka Nilsson SWE -
Rebecka Nylén (Pacer) SWE Degerfors Ok
Rene Johansen DEN Hvidovre Grill og Petting
Rikard Görman SWE IS Göta
Rino Sperlbauer SWE -
rob krieger SWE -
Robert Nehez SWE IS Göta
Robert Larsson SWE Örebro AIK
Robin Jakobsson SWE -
Sally Jönsson SWE -
Samira Berg SWE -
Sandra Birgisdóttir ISL -
Sandra Blom SWE -
Sandra Olofsson SWE Team Bredaxel
Sara Andersson SWE Ingelstad IK
Sara Frisk SWE I2 If
Sara Kindblad SWE Hallonhyllan TP
Sara Karlén SWE -
Sara Rundquist SWE Svillinge IF
Sara Lindqvist SWE -
Sebastian Butfors SWE Åhus Karateklubb
Sebastian Johnsson (PACER) SWE -
Shamala Samuelsson SWE Väsby SS Triathlon
SILVIA ZACHRISSON SWE -
Simon Ingvarsson SWE -
Sofia Tornängen SWE -
Sofia Björklund FIN -
Sofia Svensson SWE -
Staffan Schröder SWE Runners Club
Staffan Palmblad SWE -
Stefan Holmgren SWE -
Stefan Palm SWE Team Löplabbet
Stefan Gudmundsson SWE -
Susanne Vokk SWE -
Susanne Andersson SWE -
Sören Fransson SWE IK Sisu Nässjö
Therese Gustavsson SWE -
Thomas Månsson SWE Runners club Helsingborg
Thomas Herbertsson SWE Clarion Hotel
Thomas Dalebring SWE HumanOr.io
Thomas Andersson SWE Is Göta
Thore Olsson SWE Starrarps IF
Tim Johansson SWE -
Tine Gråhns SWE -
Tobias Grahn SWE Runners Club Helsingborg
Tobias Pettersson SWE SVAL
Tobias Dickerius SWE -
Tomas Åkesson SWE Team Bredaxel
Tomas Klimaszewski POL -
Tony Ringdahl SWE Löparglädje
tony petersson SWE Father and son
Tor Rønnow DEN LØEBREN & Klub 100
Torbjörn Olsson SWE Kvibille
Truls Christenson SWE Rescued
Ulf Schreiber SWE Räddningstjänsten Storgöteborg
Ulf Krona SWE Fun to Run
Ulrica Cramby SWE Runacademy
Ulrika Svensson SWE Runners Club
ulrika glans SWE -
Ulrika Winge SWE -
Ulrika Sjöström SWE Runacademy Halmstad
Vejde Nilsson SWE -
Vendela Normark Granetoft SWE Team Blekinge
Victor Fagerström SWE -
Viktoria Fredriksson SWE -
William Walker SWE -
Yvonne Sandfeldt SWE Team Lagerqvist
Åsa Ceder SWE Power Woman Athletic Club
Namn Nationalitet Klubb/Org.
Aleksandra Latos POL -
Alexander Patitz SWE -
Alexandra André SWE -
Amanda Bjertner SWE -
Amanda Larsson SWE Lpk Samuraj
Anders Haraldsson SWE -
Anders Ekelund SWE FARÅKRA RUNERS
Anders W Berggren SWE Sententia Management
Andreas Öller SWE -
Andreas Dovolich SWE -
Andrew Brown SWE -
Anette Kroon SWE Simlångsdalens IF
Anette Flodstrand SWE -
Ann Gustavsson SWE -
Ann-Marie Larsson SWE -
Anna Pettersson SWE -
Anna Viberg SWE -
Anna Åhren SWE Löpargänget i Motala
Annette Prössel SWE -
Annie Sönnerborg-Wadenhorn SWE Runacademy IF
Benjamin Kaminski USA -
Bettan Christenson SWE -
Björn Hedin (Pacer) SWE -
Björn Hedman (Pacer) SWE Runners Club Helsingborg
Björn Johansson SWE -
Bo Nordén SWE -
Bo Andersson SWE -
Bodil Fornstedt Wallin SWE -
Boris Iljin CZE -
Britt-Mari Fagertun SWE IS Göta
Burim C. Sumiq SWE -
Carina Hesslemo SWE Runacademy IF
Carita Nordén SWE -
Carl-Johan Widén SWE -
Carolina Jedeur Palmgren SWE -
Catrin Martinell SWE -
Cecilia Svensson SWE Runacademy IF
Cecilia Hilton SWE CDHH
Cecilia Holmgren SWE -
Chrisanthi Karouta SWE -
Christel Andersson SWE Söderåsens fk
Christer Hallgren SWE South Coast
Christian Carlsson SWE -
Claes Sollycke SWE -
Clara Strid SWE -
Dan Killander SWE -
Daniel Svensson SWE Näsvikens löpargrupp
Daniel Olsson SWE Söderåsen fk
David Berggren SWE -
David Ögren Høj DEN Barolo Dreams Running Club
Dennis Due SWE IS Göta
Elisabet Bergqvist SWE -
Ellie Sellgren SWE Ellie Sellgren
Emelie Borg SWE -
Emma Bosson SWE -
Emma Davies Drugge GBR -
Emma Olsson SWE Långaröds Hurtbullar
Emma Bengtsson SWE -
Enes Kalac SWE -
Eric Borg SWE -
Erik Lundin SWE -
Erik Ivarsson SWE -
Erik de Vahl SWE -
Erika Olsson SWE -
Erlin Chavarria SWE -
Eva Eriksson SWE Söderåsens Fk, K55
Eva Palmblad SWE -
Eva Persson SWE -
Filip Karlsson SWE -
Fredrik Aplander Rosencrantz (Pacer) SWE IS Göta
Fredrik Larsson SWE Vegan Runners IK
Frida Wahlgren SWE -
Gara Trujillo ESP -
Guro Holte Robertsen NOR -
Göran Magnusson SWE -
Hampus Sjöblom SWE -
Hanna Haraldsson SWE -
Hans PJ Svedberg SWE -
Hasse Ursfält SWE Urshults IF
Helen Åberg SWE -
Henrik Nilsson SWE Konditori Kringlan
Henrik Andersson (Pacer) SWE -
Ida Grandin SWE -
Ingela Bromée SWE -
James Slaughter SWE -
Jan Jeremiasson SWE -
Jan Put BEL -
Jan Fex SWE Runners Club
Jennie Svensson SWE Ifudd Running Team
Jenny Källkvist SWE -
Jenny Norlöv SWE -
Jenny Gustafsson SWE Bjärerunners
Jens Vadersen GER HanseMerkur
Jens Nilsson SWE -
Jesper Magnusson SWE Runners club
Jimmy Nilsson SWE Panthers taekwondo
Jimmy Segerlund SWE -
Joanna Bernholts SWE -
Joel Sjöqvist SWE -
Johan Hedlund SWE Brandkårens Idrottsklubb RSNV
Johanna Madsen SWE -
Johanna Gustafsson SWE -
Johanna Palmqvist SWE -
Johanna Sjöholm SWE -
Jonas Gustafsson SWE -
Jonas Sjögren (Pacer) SWE Runners Club
Jonas Strömsten SWE -
Jonas Wejdrup SWE -
Jonny Hansson SWE HLK-92
Josefin Madsen SWE -
Josefine Bergdahl SWE -
Josefine Wendt SWE -
Josefine Andersson SWE -
Kari Nielsen SWE Höganäs friidrott
Kenneth Sjönor SWE -
Kenneth Evers DEN -
Kenneth Jonasson SWE -
Kevin Edman SWE -
Kim Hockum SWE -
Kirsten Frølund Moesgaard DEN Team Tvilling Gribskov
Kristina Bergstrand Bosson (Pacer) SWE Runners Club
Kristofer Råvik SWE -
Lars Starck SWE Meihem
Lars Paakjær DEN -
Leif Grönqvist SWE IS Göta
Lejla Fazlic SWE -
Lina Knudsen SWE -
Linda Edh SWE Lindas Livsstil
Linda Perminger SWE -
Linda Charlesson SWE -
Linda Bakken SWE -
Linus Lexell SWE IKEA
Lizeth Kindmalm SWE -
Lotte Dollas DEN KF Runners
Louise Bring SWE -
Louise Pettersson DEN -
madhanprabu raman IND -
Magdalena Nygren SWE -
Maggie Crusell SWE Lonesome Runners
Magnus Prössel SWE -
Mai Martinsen DEN -
Malin Vincent SWE -
Malin Guldstrand SWE -
Malin Andersson SWE Löparglädje helsingborg
Malin Syrstad SWE -
Marcus Hejde SWE -
Marcus Wehlin (Pacer) SWE Runners Club
Maria Mellbris Hansson SWE Löparglädje
Maria Hockum SWE -
Maria Bergwall SWE CafeBorg
Maria Bengtsson SWE -
Maria Forss SWE -
Maria Nilsson SWE -
Marie Erson SWE IS Göta
Marie Olsson SWE IS Göta
Marina Sjunnesson SWE Helsingborg
Marita Stureson SWE Löparglädje
Mark Rabaiotti GBR Swansea Harriers
Markus Wallin SWE -
Martin Erson SWE IS Göta
Martin Schang SWE -
Martin Knutsson SWE -
Martin Gren SWE Lonesome Runners
Martin Åkerlöf (Pacer) SWE -
Martina Sögaard SWE -
Mattias Ahlanzberg SWE IFK Göteborg
Mattias Jeppesen SWE -
Mattias Lind SWE -
Melker Liljegren SWE South Coast
Mia Biwall SWE -
Mia Ekander SWE -
Michael Hampusson SWE -
Michael Hill SWE -
Michel André SWE -
Mikael Sjöholm SWE Runners Club
Mikael Lindgren (Pacer) SWE Löparglädje Helsingborg (Pacer 1:40)
Mikael Svensson (Pacer) SWE HAIS
Mireille Broberg SWE -
Mussie Mikiale SWE Klippan
Natalia Troinich UKR -
Nathalie Dahlgren SWE -
Niklas Magnfält SWE -
Niklas Dahlström SWE -
Niklas Åkerström Fogelmark SWE -
Ola Angelsmark SWE -
Ola Renevall SWE -
Olof Möller SWE -
Olof Dahlberg SWE -
Oskar Åhrén SWE Motala AIF
Patrik Liljegren SWE South Coast
Pedro Fernandes POR -
Pelle Sjöberg (Pacer) SWE PACER
Per Hammar SWE IS Göta
Per Roxlin SWE -
Per Davoust SWE Runners Club
Pernilla Larsson SWE Team Snigel
Peter Haaland Svensson SWE KRIK
Peter Nikander SWE -
Petra Leo Lindeberg SWE -
Philip Stezelow SWE -
Pia Lindholm FIN Fun to run
Pierre Andreasson (Pacer) SWE -
Rasmus Hansson SWE Söderåsen fl
Rasmus Olsson SWE Söderåsen fk
Rebecka Berggren SWE Sententia Management
Robert Plateryd SWE -
Robin Fransson SWE IS Göta
Roger Ahlgren SWE Löparglädje
Roydon Mesquita IND -
Sandra Ottosson SWE -
Sandra Lindström SWE -
Sanne Bach-Johansen DEN Puls 3060
Sara Amedro SWE -
Sara Hulth SWE Runners Club
Sara Rynningsjö SWE -
Sara Petersson SWE -
Sara Adersson SWE -
Sara Liljegren (Pacer) SWE -
Sarah Jackson GBR -
Sean Furlong SWE -
Sebastian Falck SWE -
Shpend Mulaj SWE Varbergs GIF
Sille Olsson SWE -
Simon Renevall SWE -
Simon Hansson SWE IF Rigor
Simon Ekstrand SWE -
Sofia Valtersson SWE Power Woman
Sofia Ekander SWE -
Sofie Hjälte SWE -
Staffan Sundsten (Pacer) SWE HLK92
Staffan Svensson SWE -
Stefan Gudmundsson ISL Snik Atletik
Sujatha Bharathan SWE Capgemini
Susan Hoffmann DEN -
Susanna Lundh SWE -
Susanne Persson SWE -
Suzanne Sandberg SWE -
Szymon Klinder POL -
Ted Svensson SWE -
Therese Norrman Persson SWE -
Thomas Jacobsen DEN -
Tina Andersson SWE -
Tina Holmberg SWE -
Tobias Andersson SWE -
Tobias Tillberg SWE -
Tobias Larsen Reimer SWE -
Vera Krona SWE Fun to Run
Viktor Andersson SWE -
Namn Lag Klubb/Org.
Henrik Melin #IDROTTEN -
Jesper Nyberg #IDROTTEN -
Ebba Ståhl Pyzdrowski #IDROTTEN -
Fredrik Strand #IDROTTEN -
Gustav Lindhé 3 köttbullar och 1 polpetta Klubb Sisu
Hanseric Orre 3 köttbullar och 1 polpetta Klubb Sisu
Sebastiano Immé 3 köttbullar och 1 polpetta Klubb Sisu
Jonas Colliander 3 köttbullar och 1 polpetta Klubb Sisu
Katarina Wallentin 3 pensionärer och en junior Löparglädje Helsingborg
Markus Wallentin 3 pensionärer och en junior Löparglädje Helsingborg
Jens Thor 3 pensionärer och en junior IFK Helsingborg
Elin Thor 3 pensionärer och en junior IFK Helsingborg
Carina Nilsson Champagne ladies -
Lotta Rosenflykt Champagne ladies -
Ann Holster Champagne ladies -
Eva Öhman Champagne ladies -
Malin Ingelstam Champagne Ladies OG -
Anna Hallqvist Gedda Champagne Ladies OG -
Anna Axen Champagne Ladies OG -
Ulrika Persson Champagne Ladies OG -
Anders Pinzke De vilda palmerna -
Martin Larsson De vilda palmerna -
Aras Papadelis De vilda palmerna -
Erik Thome De vilda palmerna -
Ninni Lindertz Domsten Dynamites -
Lisa Ohlander Domsten Dynamites -
Louise Widén Domsten Dynamites -
Marie Andersson Domsten Dynamites -
Johan Lundquist Döbelius Räcers -
Louise Lundquist Döbelius Räcers -
Pia Gumabon Döbelius Räcers -
Andreas Gumabon Döbelius Räcers -
Viktoria orrebo Elinebergsgänget -
Karin Brodin Elinebergsgänget -
Carina Loven Elinebergsgänget -
Linda Lavin Elinebergsgänget -
Elsa Öjes Elsa 50 år! -
Oscar Persson Elsa 50 år! -
Mimmi Öjes Elsa 50 år! -
Agnes Öjes Elsa 50 år! -
Åsa Eriksson Falkenberg Allstars Dam Falkenberg Allstars
Louise Nilsson Falkenberg Allstars Dam Falkenberg Allstars
Josephine Swanson Falkenberg Allstars Dam Falkenberg Allstars
Nicole Pelin Falkenberg Allstars Dam Falkenberg Allstars
Ellinor Svensson Gustafsminnnes Girls -
Linnea Nordin Gustafsminnnes Girls -
Edit Tornerhjelm Gustafsminnnes Girls -
Caroline Tornerhjelm Nylinder Gustafsminnnes Girls -
Anna Kinch Göta Girls IS Göta
Josefine Carlberg Göta Girls IS Göta
Anna Malmros Göta Girls IS Göta
Anna Jönsson Göta Girls -
Yannick Häggström Häggströms Bygg -
Philip Häggström Häggströms Bygg -
Robin Häggström Häggströms Bygg -
Jenni Häggström Häggströms Bygg -
Lisa Hammarlund Borglund Impius En kropp, en tanke 1 Impius Utvecklings AB
Lotta Johansson Impius En kropp, en tanke 1 Impius Utvecklings AB
Linn Gärtner Impius En kropp, en tanke 1 Impius Utvecklings AB
Camilla Lindholm Impius En kropp, en tanke 1 Impius Utvecklings AB
Lovisa Andersson Impius En kropp, en tanke 2 Impius Utvecklings AB
Catarina Larsson Impius En kropp, en tanke 2 Impius Utvecklings AB
Louise Lundblad Impius En kropp, en tanke 2 Impius Utvecklings AB
Charlotte Johansson Impius En kropp, en tanke 2 Impius Utvecklings AB
Tracy Hjelm Impius En kropp, en tanke 3 Impius Utvecklings AB
Andrea Kenne Impius En kropp, en tanke 3 Impius Utvecklings AB
Camilla Kälvius Impius En kropp, en tanke 3 Impius Utvecklings AB
Emma Åberg Impius En kropp, en tanke 3 Impius Utvecklings AB
Jonathan Kenne Impius En kropp, en tanke 4 Impius Utvecklings AB
Pernilla Andersson Impius En kropp, en tanke 4 Impius Utvecklings AB
Alfred Suwa Impius En kropp, en tanke 4 Impius Utvecklings AB
Lukas Volt Impius En kropp, en tanke 4 Impius Utvecklings AB
Stefan Eriksson Impius En kropp, en tanke 5 Impius Utvecklings AB
Michael Ljunggren Impius En kropp, en tanke 5 Impius Utvecklings AB
Sverker Karlsson Impius En kropp, en tanke 5 Impius Utvecklings AB
Dragan Slipac Impius En kropp, en tanke 5 Impius Utvecklings AB
Mattias Johansson Impius En kropp, en tanke 6 Impius Utvecklings AB
Kristian Johansson Impius En kropp, en tanke 6 Impius Utvecklings AB
Fredrik Svensson Impius En kropp, en tanke 6 Impius Utvecklings AB
Lars-Gunnar Halvordsson Impius En kropp, en tanke 6 Impius Utvecklings AB
Gunilla Andreasson Möller Impius En kropp, en tanke 7 Impius Utvecklings AB
Alexander Gustafsson Impius En kropp, en tanke 7 Impius Utvecklings AB
Mikael Krause Impius En kropp, en tanke 7 Impius Utvecklings AB
Rosita Persson Impius En kropp, en tanke 7 Impius Utvecklings AB
Mathias Fröjd Impius En kropp, en tanke 8 Impius Utvecklings AB
Robin Lindecrantz Impius En kropp, en tanke 8 Impius Utvecklings AB
Viveka Liljert Krösamajorna -
Karolina Persson Krösamajorna -
Olivia Brännberger Krösamajorna -
Jessica Nilsson Krösamajorna -
Johanna Hansson LAJS -
Linda Molin LAJS -
Sofie Falkenbäck LAJS -
Agnes Lindgren LAJS -
Niclas Georgsson Lönashult GoIF Lönashult GoIF
Björn Stenberg Lönashult GoIF Lönashult GoIF
Patrik Stark Lönashult GoIF Lönashult GoIF
Johan Stark Lönashult GoIF Lönashult GoIF
Magnus Nordström NordRipa -
Mia Nordström NordRipa -
Emil Ripa NordRipa -
Cecilia Ripa NordRipa -
Maria Bernro Rebel Runners -
Fredrik Bernro Rebel Runners -
Catarina Fryland RunSystemRun - Peab Support Peab Fritid
Fredrik Quirin RunSystemRun - Peab Support Peab Fritid
Daniel Crona RunSystemRun - Peab Support Peab Fritid
Andre Jacobsson RunSystemRun - Peab Support Peab Fritid
Marianne Behnke SMAC -
Seppo Behnke SMAC -
Anette Östberg SMAC -
Carsten Östberg SMAC -
Louise Lindqvist StepByStep -
Viktoria Eklund StepByStep -
Astrid Thomas StepByStep -
Christian Thomas StepByStep -
Martin Blomgren Team Blomgren -
Viktoria Blomgren Team Blomgren -
Anton Blomgren Team Blomgren -
David Blomgren Team Blomgren -
Therése Schultz Team Bombastic -
Sandra Schultz Team Bombastic -
Filippa Olsson Team Bombastic -
Matilda Hansson Team Bombastic -
Peter Karlsson Team Olof Olsson -
Fredrik Stolt Team Olof Olsson -
Linda Karlsson Team Olof Olsson -
Petra Stolt Team Olof Olsson -
Jeanette Ahlgren Team Pretty Reckless CrossFit Hässleholm
Martina Olsson Team Pretty Reckless CrossFit Hässleholm
Anna Silverudd Tofteryds Gastronomiklubb -
Samuel Silverudd Tofteryds Gastronomiklubb -
Daniel Båge Tofteryds Gastronomiklubb -
Elin Båge Tofteryds Gastronomiklubb -
David Olofsson ÄNTLIGEN! Microsoft Sverige
Mattias Atelius ÄNTLIGEN! Microsoft Sverige
Lars Taps ÄNTLIGEN! Microsoft Sverige
Magnus Haglert ÄNTLIGEN! Microsoft Sverige
Namn Distans Klubb/Org.
Agnes Alnervik 650 m IS Göta
August Alnervik 650 m IS Göta
Elsa Gartmyr 650 m HBGM
Fabian Delgado Papagianni 650 m -
Hjördis Sölving-Carling 1600 m -
Lillo Gartmyr 1600 m HBGM
Shishira Meghna Panabakam 1600 m -